11 Ocak Yeniay 2024 ilk Yeniay ‘da Rüya Görmek

 

2024 ilk Yeniay Zodyak Oğlak’ta parlıyor. Yeniay ‘da belirgin bir Uranüs etkisi var, bununla beraber Mars Oğlak ‘ta ilerliyor. Arketip Master Satürn öz disiplin, sorumluluklar, hedefler ve arkada kalması gerekenlerin hatırlatmasını yaparken, Arketip Mars fiziksel ve mental dayanıklılık sınavıyla Arketip Uranüs yeni hamleler için dikkat çekecektir. Değerleri ve değerli olanı korumak ile deformasyon, risk almak ile konfor alanında inat etmek ekseninde çatışmalarımız, Hiper Egolar ile Etik yozlaşmalara tanıklık edebiliriz. Beyazın Siyahla Sınavı… Döngülerin ve Hasatın Mitoloji Tanrısı Chronos bir yandan yaşama biçim verir, Oğlak Yeniay, duygusal olarak bireyselliği, duyguları zorlayacak olsa da çözüm getirecek olasılıkları da getirecek, yüzleşmeler yanlışlardan koruyacaktır .

Dün Gece Bir Rüya Gördüm

Yeniay Rüyalarında Tekrar Eden Rüya Sembollerinde Yüzük ve Saat Sembolü öne çıkıyor. Yeni başlangıçlarla ilgili deneyimler getirebilir, karar verilmiş eylemler sağlam başlangıçlar habercisi olabilir. Uyanma duyguları ve yaşamdaki farkında olmamızı sağlayacaktır. Danışan Rüya Okumaları Çalışmalarında Kutsal Yapılar ile ilgili Rüyalar kişisel alanda etik ile ilgili içsel özetlemelerde dönüşüm getiren rüya sembollerinden oldu. Kök Çakra dengelemeleri, Kırmızı Akik destekleyici olacaktır. Yemek yeme düzenleri ve alışkanlıklarındaki değişimler duygu geçişlerimiz ile ilgili ipucu verecektir.

2024 ilk Yeniay Bizi Bize Kendimize Öz’e Getirsin…

Sevgiyle…

aydakikedi.

“…Kendine dön ve bak. Eğer kendini henüz güzel olarak görmüyorsan, o zaman, güzel olması istenen bir heykel yapan heykeltıraş gibi ol: Şuradan söker, şurayı cilalar, böylece onu pürüzsüz ve arınmış yapar, ta ki heykele güzel bir yüz kazandırana dek. Aynı şekilde, sen de sök at fazlalıkları ve düzleştir eğrilikleri, arındırmaya çalış karanlık olanları ve aydınlık yap onları, kendi heykelini işlemeyi hiç bırakma. Ta ki sende erdemin tanrısal görkemi parıldayıp yayılsın, ta ki kutsal tahta çıktığını göresin itidalin. Eğer öyle olursan ve onu görürsen ve kendini arınmış bulursan, ne bu yolda bir olmana engel kalır ne de başka bir şeyle karışmış olursun. Bilakis tümüyle sen olursun, yalnızca hakiki ışık. Ne bir büyüklükle ölçülürsün ne ihata edici bir şekil tarafından küçük kılınırsın ne de büyüklüğün sınırsızca genişletilir. Bilakis hiçbir yerinde ölçü olmaz, tüm ölçülerden daha büyük ve tüm niceliklerden daha çok olursun. Eğer sen kendinin böyle olduğunu görürsen, görü olursun tam o an ve kendine itimat edebilirsin ve o anda yükselmiş olursun oraya, bakıp görmen için herhangi bir şeyin ortaya konmasına gerek kalmaz. Dikkatli bak ve gör: Büyük güzelliği görebilen göz yalnızca odur. ”

Plotinos.