7 Ocak 2023 ilk Dolunay da Rüya Görmek

 

7 Ocak ‘ta 2023 ilk Dolunay  Zodyak ta Yengeç ‘de, Kendi evinde  parlıyor. Her ne kadar, Gök Kubbede Güneş  Oğlak Merkür Retrosu  olsa da , Yengeç Dolunay   AkyıldızSirius  ve  Işığın Habercisi Vega Yıldızı Hattında…  Mitolojide Mezopotamya ‘nın  Ak Sakallı Yaşlı Bilgesi Tanrı Sin, Mısır’da Zamana da hükmeden Ay Tanrısı Khonsu , Anadolu ‘da  Aydede olarak da anılmış. Ancak Arketipsel olarak Besleyip büyüten Annelik, Sezgisel Dişilik, Aidiyet , duygular, güven ile ilgili deneyimleri taşıdığından Ay  Tanrıça Kavşaklarda Kraliçe Hecate,  Ana Kyble, Parlak İsis, Kuzey Diyarlarında Freyra, Asya Topraklarında Parvati ‘dir.

Dün Gece Bir Rüya Gördüm Sanki Gerçek ! 

Yengeç Dolunay ; Ay Kızları ve Ay Çocukları için Haberci Rüyalar görülen Dolunay’ lardan.. Rüyadaki duygular yoğun, Lunatik etkileri olan Rüyalarda gerçekmiş duygusu yaratan rüyalar var. Kışı geçiren ama yediği ayazı unutmayanlarda bakiyelerin kapatılması, Aile ve ev alanı ile ilgili konularda ilham veren rüyalar olabilir. Rüya Okumaları çalışmalarında muhtemelen Ak Sirius ile ilgili olarak Ak Sakallı Dedeler, Yaşlı Bilge Atalar olan Haberci Rüyalar deneyimledik, bu tür rüyaları uyanma duygusu ile beraber dikkate almanızı öneririm. Ek olarak Bütün canlılar gibi Sokak Hayvanları için de yaşama hakkı da gündemde olduğu içim beyaz köpekler var rüyalarda… Köpek aynı zamanda Gözcü Rüya Sembollerinden…Bir de Anka Rüyaları var. Gümüş, Selenit, Aytaşı, Altın rengi imgelemleri, Sakral Çakra dengelemeleri şifa veren çalışmalardan olacaktır. Bilginin de Bilgeliğin de kimsenin tekelinde olmadığının, Pazarlamacı değil anlattığını yaşamış olmanın idrakinde, yanıltanlardan, yalancılardan, hürmetsizlerden uzağa…

Daha çok şefkat, daha çok sevgiyle mutlu yıllar  Parlıyor Dolunay…

Kıştan sonra hep bahar gelir…Devam…

aydakikedi.

“…Bir kapıdan geçemezsem, başka bir kapıdan geçeceğim – ya da bir kapı açacağım. Şu an ne kadar karanlık olursa olsun, müthiş bir şey gelecek… ”

Rabindranath Tagore