2 Ekim Dolunay da Rüya Görmek

2 Ekim’de Güneş Terazi’de, Dolunay Koç Aksında parlıyor. Kılıcını kuşanmış, kalkanını hazırlamış, ben ben diyen, benim dediğim olacak diyen Gölge tarafımızla,  peki öteki ne düşünüyor ne hissediyor  biraz empati diyen Güneş Terazi karşılaşması var bu Dolunay’da…Atak ve cesur Mars ateş elementini ve Maskülen olanı sembolize eder.Yaralı Şifacı Chiron da var bu Dolunay’da devrede…Geçmişten gelen yaralarımızla ya yüzleşeceğiz ya kavga edeceğiz kendimizle yine… Ekim Dolunay’ da Güçlü Rüyalar var.

Rüyada Araba Görmek

Dolunay Rüyalarında bireysel rüyalarda figürlerle ilgili duyguların öne çıktığı rüyalar var. Geçmişle bağlantılı figürler de olabilir, bu rüyalarda. Muhtemelen tutum değiştirmemize işaret eden rüyalar olabilir.Günlük yaşamda yetkinlik, performans mesajlarının olduğu aletler, makinelerle ilgili rüyalar var.

Danışanlarımla,   Rüya Okumaları çalışmalarında  özellikle araba, araba kullanmak ile ilgili rüyaların, yaşama yansıyan rehberliklerini deneyimledik, bir alet kullanmak, binmek, sürmek ile ilgili rüyalarda rüya hislerine dikkat etmenizi öneririm. Kendilik ‘ten Persona’ ya mesajları olabilir. Kök Çakra dengelemeleri, Kırmızı Akik destekleyici olacaktır. Kendimize dair iç çalışmalarda Ağaç imgelemi ile çalışmayı ve köklenme, aile kurma, geçmişin yüklerini bırakamama sorunları varsa ağaç dikmenizi öneririm.( Ağaç dikmek her zaman için geçerli ancak köklenme için bu dönem daha önemli Yengeç Oğlak’ta son kavşak)

Sabırla, Şifayla,Umutla Parlıyor Dolunay …

aydakikedi.

“…Kendisine iyi gelen şeylerden hoşlanır yalnızca; iyi gelme ölçüsü aşıldığında sona erer hoşnutluğu da, hazzı da. Gördüğü zararların çarelerini bulur, kötü tesadüflerden kendi çıkarları için yararlanır; onu Öldürmeyen acı onu güçlendirir…” Nietzsche