11 Şubat Yeniay da Rüya Görmek

11 Şubat’ta Güneş ve Yeniay Zodyak’ta Kova’da  parlıyor. Gökyüzünde Kova Stelyumu var. Arketip  Master Satürn sabra, sorumluluğa, yaşam yasalarına vurgu yaparken, Arketip Uranüs kendi kurallarını ortaya koymak için değişime çağırıyor. Kova Çağı tek hamlede başlamıyor ama ayak seslerini duyuyoruz. Bireysel alandaki değişimler , toplumsal alanda, kolektif alandaki değişimleri , kolektif alandaki değişimler bireysel alandaki değişimleri getiriyor. Kova Yeniay ,değişimi güçlüdür, baskısını hissettirir. Duygusal gerilimler, zihinsel çarpışmalar değişimin geleceği yerleri gösteriyor.

Rüyada Olağandışı  Acayip  Bir Şey Görmek 

Kova Yeniay Rüyaları oldukça güçlü, neredeyse Dolunay kadar güçlü rüyalar… Bireysel alanda baskılanan, hasır altı edilen değişimleri başlatan sorumluluk aldıran rüya sembolleri figürlerde,özellikle rüya görenin rüya hislerinde belirginleşiyor. Doğa Olayları Rüyaları öngörüsel de olabilir.

Rüya Okumaları çalışmalarında gökyüzü, uzay, teknoloji ile ilgili sembollerin hem bireysel alandaki değişim habercisi olan dönüşümlerini hem kolektiften öngörülerini deneyimledik, rüya hisleri ile birlikte gözlemlemenizi öneririm. Direnç konularımız, gelecek hedeflerimiz için iç çalışmalar, boğaz çakra ve tüm üst çakralarda dengelenme, Moldovit, Mavi Akik destekleyici olacaktır.

Hızır yetişsin, Yol açılsın, yük azalsın, Kadim parlasın, yeni çoğalsın…

aydakikedi.com

“…Hem uçmak istiyorsun, hem başın dönüyor…” Faust, Goethe