24 Haziran Dolunay da Rüya Görmek


 

24 Haziran ‘da Güneş Yengeç’te , Dolunay Oğlak’ta parlıyor. Master Satürn Oğlak  Arketip, sorumluluklarda, yetkilerde,işimizde, toplum önündeki duruşumuzda tamamlanacak döngülerin deneyimlerini getiriyor. Satürn düzen veren olduğu için hayatımıza şekil verecek döngüler netleşecek. Mitolojideki Döngülerin Tanrısı Cronus, Fırat ve Dicle ‘nin yaşama dair mücadeleyi temsil eden Tanrısı Ninib ve Roma’daki Kral Saturnus sosyal düzeni ve yasayı temsil ediyordu. Bireysellik ile Geleneksel arasında çatışmalar… Gölgesi Tutuculuk, Maddeye aşırı düşkünlük, Güneş Yengeç’te iken duygularla, duyguların önceliği ile  sınanacak. Rüyalarda ise güçlü imgeler, güçlü hisler var.

Rüyada Saat Görmek

24Haziran Oğlak Dolunay’da Rüyalarda ; Kolektif ile, toplumsal düzenle ve yaşamımıza yansımaları ile ilgili rüya sembolleri var. Bireysel rüyalarda otorite ve düzenle ilgili semboller etkili… Gördüğümüz rüyalarda tamamlanma etkisi hissedilecek. Rüya Okumaları çalışmalarında Danışanlarımla Saat Rüya sembolünü ve hem içsel olarak dönüşenleri,  hem de olasılıkları deneyimledik, rüyalarda zaman ve döngü ile ilgili tüm rüya sembollerine dikkat etmenizi öneririm. 19 Haziran’dan 27 Haziran’a kadar olan süreçte tekrar eden temalar, benzer rüyaları yazarak rehberliği izlemenizi öneririm. Kök Çakra  Dengelemeleri, Aile Dizimi Çalışmaları,  Oniks destekleyici olacaktır. Ağaç dikmek, bedenimize, yeryüzüne, evimize, ailemize daha çok şifa getirecek 24 Haziran Dolunay’da…

Barışla, umutla, sevgiyle Parlıyor Dolunay…

aydakikedi.

“…Dramatik değişim için gerekli olan şey bir eylemler birikimidir. Eklemeler yapar, ekler, daha fazlasını ekler ve devam eder..” Clarissa Pinkola Estes.