31 Ekim Mavi Dolunayda Rüya Görmek

 

“…Gücünüzü zeka sanıyorsunuz, Şiddetinizi ahlak, cehaletinizi büyüklük…” 

31 Ekim’de Zodyak’ta Güneş Akrep ‘te, Dolunay Boğa’da parlıyor. Ekim ‘de ikinci Dolunay olduğundan Mavi Dolunay olarak geçiyor. Mavi Dolunay,  ölülerle yaşayanların arasındaki perdenin aralandığına inanılan Kadim Dia de Los Muertos, Samhain ‘de, yılın hasatında, Ataları Onurlandırma, döngüyü kabullenmekle ilgili bilgelikle parlıyor.

Dolunay ve Uranüs tam kavuşumda, çok güçlü Dolunay ışığı aydınlatacak. Arketip Venüs ilişkiler alanını gösterse de, Uranüs ile Dolunay kavuşuyorsa güçlü değişimleri, güçlü farkındalıkları gösterir. Dolunay netleştirecek, ortaya çıkaracak. Zihinsel olarak para konuları meşgul edecek, duygusal olarak huzursuzluktan sonra aydınlanma var. Uranüs ile Dolunay ayağımıza dolananları temizliyor, “neyi istediğim neyi istemediğim”den geçiyor olabilir. Mavi Dolunay’da güçlü rüyalar var.

Rüyada Gök Cisimleri Görmek

Dolunay Rüyalarında ilişkiler, sorumluluklar ile ilgili rüyalar var. Rüya Görenin  figürlerle ilgili asıl duygusuna baktıran , aslında belirleyici olana baktıran bireysel rüyalar var. Sıkıntılı olduğu kadar, farkındalığı güçlü semboller, rüya hisleri önemli… Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Gökyüzü , Gök Cisimleri ile ilgili rüyaların gelişim ve değişim getiren rehberliğini deneyimledik. Bu sembollere özellikle dikkat etmenizi öneririm. Tüm Çakralarda dengeleme çalışmaları, Kyanit, Labrodorit destekleyici olacaktır. Niyet Rüyaları öncesinde nefes çalışmaları da destekler.Sıkı tutunun, Dolunay Şifa Olsun…Umutla…

aydakikedi