2 Ocak AquaDolunay ©aydakikedi.com

 “Yukardayım. Denizin üzerindeyim. Bir adanın çevresinde uçuyorum. Denizin üzerinde dev  bir vatoz var , maviliğin ortasında lacivert dev bir vatoz, bütün dikkatim ilgim vatozda, biraz yaklaşınca aslında iki tane vatoz olduğunu fark ediyorum. Suya yanlarına atlıyorum, uyanıyorum.”

2 Ocak’ta Zodyak’ta ilk Dolunay, Süper Ay, Kurt Dolunay, kendi evinde Yengeç’te, Güneş Oğlak aksında parlıyor. Arketip Ay, sezgilerin,duyguların,geleneklerin,aidiyet, güven ihtiyacı ve manevi ve milli değerlerin tüm deneyimleriyle parlıyor.Yengeç Dolunay’lar, aynı zamanda Şifa Dolunay’ları…Geçmişten, Kökten gelen artık ihtiyaç kalmayan korkuların şifası, Sahip olduklarımızın aslında neler olduğundan emin olmanın zamanıYengeç Dolunay’da…

Gökyüzünün Kraliçesi , bir yanıyla aydınlık, bir yanıyla yaralı karanlık…Gölgesi,hem tutunmakta, artık geçip gideni bırakmak…Hem hassasiyet…Doğal yeteneklerinden gelen hassasiyetini abartmadan, drama yaratmadan deneyimlemek…İlerlemekten, büyümekten beni alıkoyanlar neler? Bu konuşan içsesim mi? Bu deneyimi kişiselleştirmeden nasıl değerlendirebilirim? Dolunay Rüyaları çok güçlü, çok berrak, çok yoğun…Büyük Rehberlik Dolunay ‘ı… Taş kalplere vicdan, aşırı mantıklılara esneklik, çok hassaslara gerekeni yap mesajı veren Rüyalar var. Rüyalarını hatırlamayanlara da hatırlatacak…Bireysel Rüya sembolllerinde aile ile ilgili semboller, dünya hayatında endişelere rehberlik edecek semboller,mesaj rüyaları var. Rüya içinde Rüya var, Lucid Rüyalar da var çünkü Gökyüzünde “Büyük Su Üçgeni” var.(Yengeç Ay, Balık Neptün, Akrep Jüpiter-Mars) Şifanın ve Görünün Dolunay’ı…Su ile ilgili Rüya sembollerine ve metaforlarına, raslantılarına da dikkat etmenizi öneririm. Çakra dengelemeleri, Sakral Çakra, Kalp Çakra,Tepe Çakra Meditasyonları ve Şifa çalışmaları, Eflatun, Mavi, Yeşil imgelemleri, Gümüş,Aytaşı, Selenit, Aquamarin destekleyici olacaktır. Yengeç Dolunay, 2018 ilk Dolunay…Güzeli, iyiyi, şifayı, sevgiyi, anlayışı, barışı, umudu,aşkı ve ilhamı büyütsün kalb evinde…Parlasın !

aydakikedi.

“…Yarın farklıdır bugünden.Adı değişir hiç olmazsa…Kara bir suyu geçiyoruz şimdilerde basarak yosunlu taşlara…Sen bugünden yarına birazcık umut sakla…” Metin Altıok.

 Bir cevap yazın