2 Temmuz Yengeç Güneş Tutulması’nda Rüya Görmek

2 Temmuz’da Güneş Yengeç’te, Ay Yengeç’te, kendi evinde Tam Güneş Tutulması ve Yeniay var. Tam karşıda Oğlak Satürn var, Venüs geçişi var. Gökyüzü pek şenlikli :)  Ay Mezopotamya ‘da Fırat Dicle arasında Erkek Ay Tanrısı Sin ve  Lamga olarak geçse de, Ana dolu da Büyük Ana Kyble, Flora Artemis, Kraliçe Hecate, Erdemli İsis, Ay yüzlü İşhtar ‘dır.. Ay Arketip bilgide dişidir, annedir, ev, yuva, sezgiler, duygulardır. Güneş ve Ay Tutulmaları zodyaktaki eşiklerdir, karmadır.Her Tutulma değişim getirir,değişim kaçınılmazdır. Güneş Tutulması başlangıçlardır.

Yengeç Güneş Tutulması’nda Rüya Görmek

Güneş Tutulması Rüyaları güçlü rüyalar…Güneş Tutulması döngüsü boyunca gördüğümüz rüyalarda güçlü rehberlikler var. Su ile ilgili tüm rüya sembolleri, ailemizle ilgili  rüya sembolleri, ev,yemek, sofra rüya sembolleri özellikle dikkat çekici rüyalardan… Gördüğümüz rüyalarda yakın olasılıklar ve bireysel şifa sembollerimiz var. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında rüyada gördüğümüz Üstad,Usta, Öğretmen, Doktor, Sağlık Görevlisi sembollerinin şifalandıran etkilerini deneyimledik, izleyip gözlemlemenizi öneririm. Bir de muhtemel bu Güneş Tutulmasına özel zaman, saat, çark sembolleri bireysel alanlarda güçlü rehberlikler getiriyor.

Tüm çakralarda dengelenme çalışmaları, kalp çakra şifa çalışmaları, Aytaşı, Selenit, Aquamarin,altın ışık imgelemleri, bol topraklanma destekleyici olacaktır.Ataları Şifalandırma, Regresyon, Aile Dizimi çalışmalarının tam zamanıdır. Temmuz ayında tam zamanında Rüya Dizimi Atölyesi başlıyor.Temmuz ayında bir de Ay Tutulması var, sıkı tutunun.  Şifayla, Kardeşlikle, Sevgiyle…

aydakikedi.

“…Ad augusta per angusta..Zorlu yollardan yıldızlara…”Bir cevap yazın