25 Eylül son hasat dolunay

“…Rüyamda kafam normalden daha büyük, başımda ağırlık var diyorum kendime rüyanın içinde…Sıkıntıyla uyandım. Bir gün sonra çalıştığım ofiste bir iş kazası oldu. Düşen tabela nedeniyle başıma 3 dikiş atıldı.Rüyayı hatırlamasaydım son anda kendimi çekmeyecektim tabelanın kenarı değil, tamamı kafama düşecekti…”

Ekinoks Ertesi, 25 Eylül’de Zodyak’ta Güneş Terazi’de iken Koç’ta Chiron ile kavuşumda Dolunay parlıyor. Dolunayda Arketip Mars, hayatta kalma güdümüz, güç kavramı ile ilişkimizi, gücü ne zannettiğimizi ve hayat mücadelemizi temsil ediyor. Egomuz bağırırken, davranışlarımızı tutumlarımızı nasıl yöneteceğimiz önemli. Tartışalım da mı çözelim, az daha sakinleşip işbirliği mi yapalım ?

Yaralarımız Chiron’da…Yaralı Şifacı Chiron…

Tam da Dolunay! Yaralarımız bizi daha gaddar daha zalim mi yaptı ? Yoksa yaralarımızdan büyüyüp değerler çıkardık mı ?

Chiron Koç Dolunay’da derde derman yaraya şifa…

Dolunay Rüyalarında, Bireysel Rüya Sembollerinde yaşamımızdaki otorite figürleri, üretim fikir alanlarımızın sembolleri var. Egomuz ne için mücadele veriyorsa rüya sahnelerinde kendini gösteriyor. Danışanlarımla Rüya Okumalarında Rüyalardaki Beden ile ilgili Rüya Sembollerinin belirgin Rehberlik Rüyaları olduğunu deneyimledik.

Ayrıca 19-20 Eylül den itibaren Tekrar Eden Rüya Sembollerine dikkat etmenizi öneririm. Kök Çakra Dengelemeleri ve Meditasyonları, Kırmızı Akik, Kantaşı destekleyici olacaktır. Ayrıca Sonbahardan Kışa doğru hedefler ile ilgili bir iç çalışma hasat enerjisine destek verecektir.

Kardeşlikle.
aydakikedi.

“…istekten arınmış ruh
gizli olanı görür,
hep isteyen ruh ise
yalnızca istediğini…”

Lao Tzu: Tao Te Ching, Ursula K. Le Guin.Bir cevap yazın