30 Ağustos Yeniay da Rüya Görmek

30 Ağustos Yeniay da Rüya Görmek

 

30 Ağustos’ta Güneş ve Yeniay Zodyak’ta Başak Burcu’nda, Arketip Merkür’de parlıyor.Arketip Merkür Başak,  faydalı olanı fark etmenin, hedefe giderken aklın becerisini kullanmanın,analitik düşünmenin deneyimlerini gösteriyor.23 Eylül Mabon Sonbahar Ekinoksu’na kadar hasat var. Fayda getirenler, faydadan çok zarar getirenler, ayağımıza dolananlar, çıkar hesapları, aşırılığa varan düzen takıntıları Başak Yeniay’ın Gölge’si… Sezgisel olarak bilgimizi, yeteneklerimizi, aklımızı nasıl kullandığımız, hangi amaçla kullandığımız da sınanacak Yeniay’da… Başak Yeniay ‘da gördüğümüz rüyalarda bilgiden bilgeliğe , somut düşünceden ruhsallığa gidiş var.

Rüyada Yeni Kıyafet Giymek

Başak Yeniay’da en çok gördüğümüz rüyalar kıyafetlerle ilgili rüyalar…Hasat ve temizlik temasına uygun olarak eski kıyafetler, yeni giyilen kıyafetler, kıyafet dikmek yaşamda değişen tutumlar, fikirler, davranışlarla ilgili farkındalıklar getiriyor. Çabamız, emeğimiz niyetlerimize uyumlu rehberlikler var rüyalarda…Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında işçi, usta figürlerinin, rüya görene bir fikri bir işi bir projeyi nasıl yapması, nasıl yönetmesi yönünde güçlü farkındalıklar getirdiğini deneyimledik, böyle rüyaları izlemenizi öneririm. Bizim için Verimlilik Çalışkanlık Azim sembolü her kim ise Başak Merkür Arketip gördüğümüz rüyalarda o kişi ile çalışacaktır. Akik, Kehribar, Solar Pleksus Çakra Dengeleme çalışmaları destekleyici olacaktır.

Ağustos , Dünyada ve Memleketimizde yangınlarla canımızı yaktı, ağaçlarla, canlılarla biz de yandık, kibirimiz, toprağa bıraktığımız öfkemiz, açgözlülüğümüz yakıyor kavuruyor. Bu Yeniay bize Toprağa, Doğaya, Gezegene olan sevgimizi hatırlatsın. Meditasyon  kadar ağaç dikmeyi, balkonlarda  bahçelerde fide büyütmeyi, hayvanları da hatırlayalım!

Son olarak 30 Ağustos Yeniay, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda parlıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarının memleket toprağı için can veren her insanın ruhu şad olsun. Hasatın, mücadelenin sonundaki zaferin… Hayatta kazanacağımız bütün zaferler bilgelikle, bilimle, akılla, kalple olsun ! Ki sadece böyle olursa zaferler zaferdir ! Parla Yeniay ! Dünyaya Şefkatle !

“…Öldürdük, tecavüz ettik, ayırdık ve yerli insanları köleleştirdik, köylerini yok ettik ve ormanları kesip mahvettik. Eğer bizim insan olmadığımıza karar vermişlerse, buna şaşırmamak gerekir…” Ursula K Leguin.Bir cevap yazın