Dolunayda Rüya Görmek

Dolunay da Rüya Görmek Şifadır, Değişimdir.

24 Ekim’de Güneş Akrep Uranüs Retro, Ay Boğa’da, Arketip Venüs’te, Su-Toprak Aksında, Dişi Prensip’te. Venüs Boğa değerlerimiz, değerli bulma kriterlerimiz, sosyalliğimiz,  tüm iletişimlerimiz, mevcut maddi koşullarımız ile ilgilidir.Dolunayda Rüya Görmek, bu temalarda geçmişten getirdiğimiz ama artık değiştirmek sorumluluğunda olduğumuz tutumları, kalıpları, ifadeleri hem dönüştürmemizi hem şifalandırmamızı sağlayan rüyaları getiriyor… Sorumluluk alıp Kurban dramasından çıkıp Kahramancılık oynamadan Kendim Ettim Kendim Buldum”mottosu, sorumluluk al diyor Dolunay… Boğa Dolunay Rüya Sembolleri bir kaç başlıkta ; Doğa ile ilgili Rüya Sembolleri iletişimlerle, figürlerle ilgili Rüya Sembolleri var.

Rüya’da Ağaç görmek yenilenmedir.

Boğa Dolunay’da Meyva Ağaçları,Çiçeklenmiş Ağaçlar çok görülen Rüya Sembollerinden… Ağaç Maddi ve manevi olanın birleşmesi, yenilenme ve canlanmadır. Ayrıca Anne, Annelik, Feminiteye de dikkat çeker.

Rüya’da Saç görmek değişimdir.

Saç Rüyaları Boğa Dolunay’da öne çıkan, dikkat çeken Rüya Sembollerinden…Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Saç Rüyası Görmenin değişim getirdiğini deneyimledik. Bu tür rüyalarda uyanma hisleri önemli…Saç kesilmesi saçta değişiklik zamanı gelen bir değişimin habercisi olabilir.

Akrep-Boğa Dolunay’da İçsel yaratıcılığın hayata geçebilmesi yönünde ilham veren sanatsal çalışmalar , Kök-Kalp-Boğaz çakra dengelemeleri, Mor-Eflatun imgelemleri, Firuze, Turkuaz, Beyaz Kuvars destekleyici olacaktır.

Kardeşlikle.

aydakikedi.

“… Güçlü bir su damlası bir dünya yaratmaya ve karanlığı bozmaya yeter…” Bachelard.

 

 Bir cevap yazın