17 Mart Bu su hiç durmaz Yeniay

“Her şeyin önceden belirlenmiş olduğunu, yapacak bir şeyin olmadığını iddia eden insanların bile, karşıdan karşıya geçerken sağına ve sollarına baktıklarını farkettim.”Stephen Hawking.

17 Mart’ta Güneş ve Yeniay Zodyak’ta Balık’ta, Arketip Neptün’de Sezgilerin, İlhamın, Kolektif Biliçdışının tüm mesajlarının aktif deneyimleriyle parlıyor. Suyun arındıran, temizleyen, yenileyen, dönüştüren şifasıyla… Neptünyen Yeniay kabuk tutmuş yaraları sızlatıyor, kaçtığımız, kaçındığımız durumlarla yüzleştiriyor. 21 Mart  Yenigün, İlkbahar Ekinoksu öncesinde, Retroların ortasında, kurban, kahraman, kurtarıcı olmanın , akışta su gibi akmanın ya da siste kaybolmanın, kendimizi engellediğimiz yerlerden gelecek sınavlardan düze çıkmanın deneyimlerindeyiz.

Neptünyen Gölge, kendini aldatmak üzerinde… Mış gibi yapmak, olanı olduğu haliyle gördüğüm halde kabullenmemek, özsaygımın zedelenmesine izin veren, şüpheler, patinajlar, aşırılıklar, sabotajlar…Hangisi daha çok acı veriyor ? Ya da kurban olmaktan çıkmak, önce kendine izin vermek…Balık Yeniay Rüyaları yoğun…Derinden gelen mesajları var rüyaların mutlaka bak dediği yerler var…Bireysel Rüya Sembollerinde hem geçmişten gelen değişmiş rüya sahneleri, hem ilham rüyaları var. Fantastik, Olağandışı Rüya Figürleri dikkat çekici olabilir.

Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmasında “Rüya içinde Rüya” deneyimlerine ve Rüyada şifalanmalara rastladık. Neptünyen Yeniay yolu açacak Şifa Yeniay’ıdır, kolektif bilinçdışı kişisel bilinçdışından personaya kadar yansıyacak kuvvette parlayacak. Kalp Çakra, Boğaz Çakra dengelemeleri, Yeşil, Mavi imgelemleri, OM Mantrası, kendine şefkat iç çalışması, bağımlılıklar iç çalışması, mavi  akik, yeşim taşı destekleyici olacaktır. Şifalandıkça, hafifledikçe olasılıklar değişir, kehanetler değişir. Yeniye, Şifaya, açılan genişleyen tazelenen herşeye parlıyor Yeniay…

aydakikedi.

“…Durmadan bir yoldan söz ettim:
suyum ben, adımı unutmadım,
dolanıp, bir gün yanına düştüğüm
bir dağdan söz ettim;
dünyanın işine karışmadım,
beni avutmaz dünya, beni tutmaz da,
dolanıp içinde kirinin
yine temiz geldim…”

Birhan Keskin.Bir cevap yazın