31 Mart Mavi Dolunay

31 Mart’ta Zodyak’ta Güneş Koç aksında, Merkür Retrosunun ortasında, Dolunay Terazi’de parlıyor. Mart’ta ikinci Dolunay “Mavi Dolunay” olarak geçiyor. Arketip Venüs Dişi Prensip’te, Diplomasi,Sosyallik, değer verilen ve seçilen herşeyle ilgili konuları deneyimleyeceğiz.
Zihinsel olarak uzlaşmacı olmak ile nabza göre şerbet vermek arafında kalabiliriz.

Tüm iletişimlerde hasıraltı edilmiş sorunlar Dolunay ışığı ile infilak edebilir, denge için ne aldığımızı ne verdiğimizi gözden geçirip seçim yaptırabilir.”Gönlün razı değilse çık o dersten” diyor Dolunay! Terazi Dolunay’ları fikirde, tasarımda, üretimde ilhamı yaratıcılığı ortaya çıkaran estetik anlayışımızı geliştiren Dolunay’lardır. Gölgesi Salon Filozofu, Cinsel Obje olarak görünür. Tanrıça Aphrodite’den, Lilith Mitleri’ne kadar Venüsyen Gölge prensip şehvet ile özdeşleşmiş, Ortaçağ’dan beri Feminen Kadın doğasından korkan bütün zihniyetler tarafından Şeytan ile bir tutulmuştur.Oysa Venüs Maskülen için de, Feminen için de , sevme potansiyelimiz hatta iç barışımız, güzelliğe, uyuma yönlendiren taraflarımızdır.

Terazi Dolunay Rüyaları güçlü rehberlikler veren rüyalar…Hayatımızdaki figürler,doğayla, gökyüzü ile ilgili rüyalar dönüşüm rüyaları olabilir.Renkli, olağandışı rüya sembolleri, geometrik şekiller ilham veren rüyalardan olacaktır. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında özellikle kumaşlar, kıyafetler ve kuşlarla ilgili rüya sembollerinin şifa ve tamamlanma sembolleri olduğunu deneyimledik, bu tür rüyaları da izlemenizi öneririm.

Kök Çakra, Sakral Çakra, Kalp Çakra, Boğaz Çakra dengelemeleri, HAM, YAM Mantraları, El Latif Esması, Yeşil, Eflatun imgelemleri, Mavi Akik, Yeşim Taşı, Lazulit destekleyici olacaktır. Rüyalarla birlikte, eş zamanlılıkta dengenin hayatımızda bizim için neyi ifade ettiğini iç çalışması da yarar getirir. Güzellik getirsin !
Parlasın Dolunay !
aydakikedi

“…Bu gece mavi bir ay doğacak
güneş, rüzgarın ardında battığında.
Hep yaptım. Hep yaptım doğru şeyi.
Şimdi izin verin başlasın varoluşum şarkısına…”
Ursula K LeGuin.

“…Aşk çizer görünmez bir çizgi
Bağlar birbirine bir ateşle bir ateşi…”
Ursula K LeGuin.Bir cevap yazın