19 Şubat Dolunay…Dolunay da Rüya Görmek…

19 Şubat Dolunay…Dolunay da Rüya Görmek…

19 Şubat’ta Güneş Balık’ta, Ay Başak’ta Dolunay…Dolunay Arketip Merkür’de…Pratik, Entellektüel Katılımcı,Detaycı taraflarımız, işler, fikirler projeler tarafında, iletişimde öne çıkıyor. Sorumluluk alanlarımızda sonuçlandırma, geriden gelen konulara tamamlanma getirebilir. Gölgesi herşeyi bildiğini sanmak, yüzeysellik, ruhsal ego…Kraliyet Yıldızı Regulus Dolunay ile kavuşumda … Kuzey Gözcüsü Gücü nasıl kullandığımızı soruyor.

Sezgilerimizde Mitolojide Tanrıların Habercisi Arketip Merkür / Hermes, Ruhu Besleyen düşünceler iletişimler bilgilerle akıyor.Merkür ile Neptün Balık’ta kavuşumda , Yüksek sezgisellik veya hayalcilik…Ruhsal İdrak,Rüyalar yoğun ve rehber rüyalar var.

Garip, Acaip bir rüya gördüm…

Evet, Acaip Rüyalar var. Başak Dolunay, Merkür ve Neptün Kavuşumu da etkisiyle değişik rüya deneyimleri var. Ticaret, Para, ilişkiler ile ilgili rüya sembolleri, toprakla, doğayla ilgili rüya sembolleri var. Uyku ile Uyanıklık arasında Rüyalar, Rüyadan koku veya melodi ile uyandığımız ilham rüyaları var.

Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Telepatik Rüyalar, Ortak Rüyalar ve Rehber Rüyaları deneyimledik. Rüyadan uyanma hislerinizi, ruhsal yakınlığınız olan kişilerle ortak gördüğünüz rüyaları  gözlemlemenizi öneririm.Karmik Tamamlanmalar, Ruhsal Şifalar, Güçlü Ruhsal Bağlantılar…

Kök Çakra, Solar Pleksus ve Özellikle Tepe Çakra Dengelemeleri, Menekşe Mor, Altın Sarı imgelemleri, Mental Denge üzerine iç çalışma destekleyici olacaktır.

Dolunay Parlıyor…

Kardeşlikle…

aydakikedi.

 

Alıntısı :

“…Ne olduğumu bilmiyorum, bildiğim şey değilim, Bir şey ve hiçbir şey, bir noktacık  ve bir daire…” Angelus Silesius.

Şarkısı : Merkür& Neptün olsun

 Bir cevap yazın