AAA Ay Tutuluyor Ay Tutulması’nda Rüya Görmek

Ay Tutulması’nda Rüya Görmek

21 Ocak’ta Zodyak’ta Güneş Kova’da, Dolunay Aslan’da, dünyaya en yakın haliyle  SüperAy olarak tutuluyor. Tam Ay Tutulması, Arketip Güneş’te… Kral,Kraliçe,Kahraman, Bilinç,İçsel Ben Güneştir.Yapabilme gücümüz,irademiz,otorite Güneştir. Ay Tutulması kapama, sonlandırma,tamamlama getiriyor. Gölgesi Benlik ile takdir edilme, onaylanma ihtiyacı arasında, bununla beraber Tutulma Sıfır Derece Aslan’da…Başlangıç … Amacını belirlerse, kapatması gerekeni kapatırsa yolun açık diyor Tutulma… Ay Tutulması’nda Rüya Görmek Egoya değil Özdeğere dikkat çeken ruhsal rehberlikler veriyor.

Rüyada Kartal Görmek

Rüyalar yoğun…Gökyüzü ile ilgili Rüya Sembolleri var. Rüyada Kartal, Yırtıcı Kuşlar Görmek içsel amaca odaklanma, asıl konuya odaklanma, durumları objektif görmek yukardan bakmak  ile ilgili farkındalıklar getirebilir. Hayatımızdaki figürlerle ilişkilerimiz rüyalarda çözümlenebilir.Yeni Yapılanma asıl duygunun nerede olduğunu fark etmekle başlayacak.Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında otorite figürleri, Atalar ile ilgili rüyaların dönüşüm rüyaları olduğunu deneyimledik. Uyanma hislerine de dikkat etmenizi öneririm.

Kök Çakra, Sakral Çakra,Solar Pleksus Çakra Degelemeleri, Kehribar, Sarı Akik, Altın Rengi Işık imgelemleri destekletici olacaktır. İletişimlerde özen, radikal kararları iyi düşünmek günü biraz kurtarabilir.

Parlamaya, Kapanan Kapılara, Açılan Kapılara…

Kardeşlikle…

aydakikedi.

“…Güvenmemek, güvenilmemektir…”Lao Tzu.Tao.Bir cevap yazın