2019 Kronos Yeniay Yeniayda Rüya Görmek

6 Ocak’ta Güneş ve Yeniay Zodyak’ta Oğlak’ta, (gerçi Plüto,Merkür,Satürn de Oğlak’ta :) ) Arketip Satürn’de kavuşuyor. Lineer Zaman 2019 Tutulmaları Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyor. Master Satürn Öğretmenlerin en sert mizaçlısıdır. Havada asılı kalan hiç bir şeyden haz etmez, amaçsız çabaya sinir olur, istikrarsız, şuursuz herşeyi hizalar, heba olan hiç bir şeyi, iradesizi sevmez. Kronos’un Gölgesi despottur, Öğretisi azim, sabır, irade,iç disiplin ile kendini gösterir.Bizi de sınırlarımız, sorumluluklarımız, sansürlediklerimiz, kontrol altında tuttuğumuzu sandıklarımız, seçemediklerimiz üzerinden test edecek. 2019 ilk Yeniay Rüyalarında yoğun rüya sembolleri var.

Rüyalarda Mesleki Figürler, ustalar, işçiler, tamir yapanlar, onarım yapanlar, mimarlar yaşamdaki süreçler, çabalar ve insanın kendi hayatında nerede olduğunu sorgulamasına dair farkındalıklarla ilgili.. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında özellikle Madenlerle, toprakaltı ile ilgili rüya sembollerinin bir çabanın mücadelenin sonundaki sonuçlanmanın, ortaya çıkan ruhsal bir hediyenin dönüşümlerini deneyimledik. Bir  de bu Yeniay’a dair özel bir rüya sembolü var.

Rüyada Saat Görmek

Bu kadar Satürn vurgusu varken ,Rüyada saat görmek, kol saati, duvar saati, zamanla ilgili tüm rüya sembolleri , takvimler zamanı tamamlanan, zamanı başlayan, kapanması gereken döngüleri , iradeyi kullanılması gereken potansiyeli gösteriyor. Master Satürn Gerekeni yapmaktır.

Mor,Altın Rengi, Turuncu imgelemleri, Kök Çakra, Sakral Çakra, Kalp Çakra Dengelemeleri, Topraklanma,  KanTaşı, Oniks, Ametist, Hedeflerle ilgili iç çalışma destekleyici olacaktır.

Master Satürn / Oğlak Yeniay’da potansiyelerimiz ve hedeflerimiz Yeniay ve Güneş Tutulmasındaki başlangıçlar etkisinden geçecek.Niyetimizde, Sorumluluklarımızda,Seçimlerimizde ibre nereden yanaysa…Bize güç veren neyse, zihnimiz neye çalışıyorsa, kalbimiz ne için çarpıyorsa..Pusulamız neyse..Ne ektiysek…Şimdi zamanda, vakitte, tamamlanmaya…

Kardeşlikle.

aydakikedi.

“Patika’nın kendisi olmadıkça Patika’da yol alamazsın.”Madam H.P. Blavatsky.

 

 

 Bir cevap yazın