Son Dolunay Dolunayda Rüya Görmek

Dolunay da Rüya Görmek

22 Aralık’ta KışGündönümü Şebi Yelda’da, Yeryüzünde Yerden Arşa Yükselen Hayat Ağacı nın, Güneşin Bayramı Nardugan, Kuzeyde Meşe Kralı’nın Işığın Kadim Bayramı Yule kutlanırken, Mithras’ın Güneş Tanrısı’ nın,  Jesus Christ Isa Peygamber’in doğum gününü müjdeliyor.Son Dolunay Güneş Oğlak – Dolunay Yengeç Aksında parlıyor. Dolunay kendi evinde Yengeç’te… Güneş Oğlak Master Arketip Satürn; Düzendir, kuraldır, otoritedir. Amacımızı hedefimizi, kendimize sorumluluklarımızı, öz disiplini,irademizi hatırlatıyor ve sıkıştıyor Master doğandaki bilgiyi yeteneği özünü toplumla birleştirmeyi,kendini gerçekleştirmeyi… Ay Arketip kendi evinde… Duygularla, sezgilerle bağlantıda olmayı, köklerden gelen bilgeliği, aidiyet konularımızı, hayat amacına yürürken kalbin onayını, içsel bilgeliği, şefkatin sarıp sarmalayan iyileştiren esnekliğini hatırlatıyor. Dişil Enerjide Şifalanma getiriyor.Yengeç Dolunay’da Gölge katı ve duyarsız olmakla, kendini hiçe sayıp kahraman olmak arafında… Oğlak Yengeç Dolunay’da yoğun bir Rüya sembolizması var.

Rüyada Ev Görmek

Dolunay Rüyalarında Ev ile ilgili Rüyalar var. Ev Arketipsel Rüya Sembollerinden, bize ait herşeyi, kökleri sembolize ediyor. Çocukluğumuzun geçtiği evlerden, bize ait olmayan evlere, evin içinde onarım gerektiren kusurlara kadar, geçmişten getirdiğimiz konular,duygusal ihtiyaçlarımız ev rüyalarında belirgin hale geliyor.Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Ev Rüya sembolünün duygusal yüzleşmeleri getirdiğini deneyimledik. Ev ile ilgili rüyaları uyanma hisleriyle birlikte değerlendirmenizi öneririm.

Dolunay Rüya Sembollerinde hayatımızdaki kadın figürleri, özellikle baskın kadın figürleriyle iletişimlerimiz,bu iletişimlerde dönüşmesi gerekenler, dişi kimliğimizin hediyeleri ve  tüm kadın erkek ilişkileriyle ilgili şifalandıran rüya sembolleri var. Su ile ilgili tüm rüyalar önemli farkındalıklar getiriyor, bununla beraber aşırılıklar varsa örneğin evi su basması , örneğin suya batma gibi  geçmişten çözülmemiş bir konunun dönüşüm ihtiyacı ya da eril dişil dengesizliğinin uyarısı olabilir.

Bu Dolunay da Sakral Çakra, Kalp Çakra Dengelemeleri, Aytaşı, Aquamarin,Selenit, Suyun Şifası destekleyici olacaktır. Hedeflere yönelik iç çalışmalar, Eril Dişil Dengeleme Meditasyonları, Aile Dizimi destekleyici, şifalandıran çalışmalar olacaktır. Lunatik Yengeç’ler, KAD Yengeç, GAD Oğlak olanlar için önemli dönüm noktaları var,  rehberlikler akıyor.

Son Dolunay büyük aydınlanma getirebilir aklın karar verip seçtiğine kalpten kabüle, onaya…Çünkü sadece kalp onaylarsa Yolcu yürür Hakîkate… Benden Bize…Kaynağa…

2019’da  Daha çok Barış, Daha çok Sevinç, Daha çok Şefkat, Daha çok Bolluk Daha çok Aşk var ve Bir adım daha, Beraber Birlikte Birlikle …

Kardeşlikle… Çok Sevgiyle…Mutlu Yıllar

aydakikedi.

 

 

 Bir cevap yazın