Son Yeniay Yeniayda Rüya Görmek

Liner Zaman 2018 ‘de Son Yeniay, 7 Aralık’ta Güneş ile beraber Zodyak’ta Yay’da parlıyor. Yay Yeniay; Arketip Büyük İyicil Jüpiter’de, amma ve lâkin Mars ve Neptün Kare Açıda, Balık’ta kavuşuyor. Arketip Jüpiter, Toplumsal, gelişmeden, bilgelikten, uyumdan yanadır, idealler, yeni vizyonlar, yeni deneyimler getirir. Yeniay’ın yenilikler, adımlar, başlangıçlar teması Yay Yeniay ile birleşiyor. Yay Jüpiter Bilgeliği, Bizi, Kolektif Bellek ve Tüm Arketiplerin Bilgeliğini Balık’ta birleştirir. Yay Jüpiter; toplumsal uyumu toplumsal bizle uyum, Balık Jüpiter; Ruhsal Bizle, Bütünle uyumdur.Gölgesi Yay Yeniay abartılı, aşırı iyimser ya da aşırı kötümser, öngörüsüz sözler vermekte… Kral Maskülen Jüpiter Gölge; cömertlik ile israf, çeşitlilik ile yüzeyde kalma derinleşememek derslerindedir.Yay Yeniay Rüyaları çeşitli, yoğun ve bir kaç başlıkta ;

Rüya’da Kürsü Görmek

Yay Yeniay’da En çok görülen Rüya Sembolleri Makam Sahibi Kişiler, Ünlü Kişiler, üzerimizde otoritesi olan kişiler, Baba Figürü… Bu rüyalarda onay alma ihtiyacına, desteklenme, güven duyma ihtiyacına dair rehberlikler var.Danışanlarımla Rüya Okumaları Çalışmalarında özellikle kürsü rüya sembolünün çözüm bekleyen konulara dair öngörü getiren bir rüya rehberliği verdiğini de deneyimledik. Makam, kürsü rüya sembollerini izlemenizi öneririm.

Rüya’da Fil Görmek

Yay Yeniay’da yeni bir rüya sembolü…Jüpiter’e uygun rüya sembollerinde, büyük yapılar, büyük hayvanlar, büyük ağaçlar var. Rüyada Fil Görmek, hem yeni bir fırsatın habercisi, hem aşırılaştırılan büyütülen bir konunun içsel uyarısı olabilir.Rüyadaki hisler anahtar olacaktır.

Yay Yeniay’da, özdeğer üzerine içsel çalışmalar, Solar Pleksus Çakra ve Üçüncü Göz Dengelemeleri, Sitrin, Safir, Altın Rengi imgelemleri,Lavanta destekleyici olacaktır.

Kardeşlikle.

aydakikedi.Bir cevap yazın