26 Ağustos Şifalar Haberciler Dolunay

26 Ağustos’ta Zodyak’ta Güneş Başak’ta, Güneş-Satürn-Uranüs Üçgeninde, Uçurtma Açısında, Güney Kraliyet Gözcüsü Fomalhaut eşliğinde Gökyüzünde Dolunay Balık ‘ta parlıyor.

Aslan Güneş Tutulması ardından kavşaktayız. Arketip Neptün ilhamla yoğun yaratıcı hayal gücüyle sanatsal üretimleri, yoğun duygusallığı, sezgiselliği, Spiritüel Hayat Amacının birlik inancını deneyimlerini öne çıkarıyor.

Öte yandan Gölgesi; gerçeklik algısından kopmuş, hayal kırıklığı getiren dış koşullara bağlı fazla fedakar /herkesi kurtarmak herkesi memnun etmek için kurban/ rolü için, İllüzyonlara düşmemek için uyarıyor. Arketip Neptün; derindeki en derindeki Kolektif bilinçdışındaki mesajlardır, Bütün-Bir ile olan bağlantımızdır. Yaşamın kaynağı Su Mitolojide Denizlerin Kralı Posedion, Denizlerin Kraliçesi Thetis, Tanrıça Nammudur.
Tufan ile yıkan ya da arındıran temizleyen Su…

Balık Dolunay Rüyaları yoğun… Dolunay; tamamlayan şifalandıran sonlandıran, bir şeylerin artık aynı sürmeyeceği, süremeyeceği konusunda rehber sezgiler, senkronize işaretler veriyor.

Balık Dolunay Rüyalarında Su ile ilgili rüya sembolleri, sağlıkla ilgili rüya sembolleri, hayatımızdaki figürlerle ilgili rüya sembolleri var. Fantastik, Renkli Sinemaskop Rüyalar, Olağandışı Rüya Figürleri Bilinçdışı bağlantılar taşıyor. Danışanlarımla Rüya Okumalarında sanatsal tasarımlara rehberlik eden büyük ilham rüyaları, yakın olasılıklarda Haberci Rüyaları deneyimledik. Özellikle Olağandışı rüya sembollerine dikkat etmenizi öneririm. Hayallerin, ilhamın vizyonlanması hedef haline gelmesi yön kazanması niyetiyle Üçüncü Göz Çakra ve Kaynak-Birlik Bilinci niyetiyle Tepe Çakra Meditasyonları, Şifa Çalışmaları, indigo Mavi, Mor imgelemleri, Ametist, Aytaşı,Kyanit destekleyici olacaktır.

Dolunay Rüya Mandalası yapmanızı bir Sonraki Dolunay’a kadar gözünüzün önünde tutmanızı öneririm. Tembellik yaptığımız, ertelediğimiz, yarım bıraktığımız konulara bakmak, kendimizi ifade etmekle ilgili her alana bakmak Balık Dolunayda bizi şifalandıracak dönüştürecek iç çalışma soruları…Kendimizi ne kadar kandırdığımızı önümüze açıyor Dolunay…Sevilmek isterken kazanmak isterken cimriliğimiz, sadakat derken zaaflarımız…

Ne kadar Kurbansın O Kadar Yargıçsın diyor Dolunay…
Dolunay Parlıyor Gecenin Göğünde ;
İlham verecek Hayaller Kur!
İfade Et! Dünyaya Hediye Et!
Ayaklarını Yere Bas! Gördüğün Kadar Gerçek !
Lākin Hakîkat Bu da Değil Bu kadar da Değil!
Çok Sevgiyle…
aydakikedi.

“…İnsanoğlunun başına gelen her şeyin, tam ama tastamam şimdi’de geçtiğini hatırladım. Yüzyıllar geçiyor ve yalnızca şimdiki zaman’da oluyor her şey; havada, yerin ve denizin üzerinde sayısız insan var, ama gerçekte, olup biten her olay bana oluyor…”
Jorge Luis BorgesBir cevap yazın