29 Mayıs Dolunay

“Çocukluğumun geçtiği yazlık yerde, denizin içindeyim. Şimşekler çakıyor, fırtına var. Denizin içinde bir Orca kıyıya vurmuş, tek derdim onu derinlere taşımak, rüyanın içinde denizin koyu mavisi, Orcanın siyah beyaz rengi var sadece…En sonunda Orcayı yüzdürüyorum. Nefes nefese uyanıyorum…”

Dolunay, 29 Mayıs’ta Zodyak’ta Güneş İkizler Dolunay Yay aksında, Arketip Jüpiter‘de parlıyor. Arketip Jüpiter’de bilgelikle, yaşam ideallerini besleyen geliştiren, genişleten yeni ufuklarla, umutları besleyen niyetlerle, iyimserliğinin, entergrasyonun gücüyle parlıyor Dolunay…Bununla beraber Jüpiteryen Gölge aşırıya kaçan hırs, abartılı duygular, dengesiz tepkiler, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek, durumlarını da yükseltiyor tetikliyor.

İnandıklarımızın, başardıklarımızın emin olduklarımızın arkasında durmakla, fazla iddialı burnu Kaf Dağı’nda olmanın arafında kalabiliriz. Duygularda anlayış ve tolerasyon sınırlarında zorlanabiliriz.Ben ile Biz bilinci bu Dolunay’da öne çıkan konularımızdan…Dolunay Rüyalarında Para ile, Ticaretle, mesleki konularımızla ilgili tüm Rüya Sembolleri var. Büyük Araçlar, Büyük Hayvanlar, Özellliği öne çıkan Mimari Yapılar Bireysel Rüya Sembollerinde öne çıkıyor.

Danışanlarımla Rüya Okumaları Çalışmalarında Bilge-Öğretmen Rüya Figürlerinin güçlü rehber sezgiler getirdiğini deneyimledik. Jüpiteryen Dolunay içimizde tamamlanmış bir dönüşümü, bir ilhamı , bir niyeti bir yola, bir keşfe taşıyabilir. Rutini bozan yolculuklar, karşılaşmalar getirebilir. Solar Pleksus Çakra, Üçüncü Göz Çakra Meditasyonları ve Dengelemeleri, RAM Mantrası, Es Samed Esması, Menekşe Eflatunu, Güneş Sarısı imgelemleri, Ametist, Topaz destekleyici olacaktır. Jüpiteryen Dolunay geliştirdiğimiz herşeyde bizi, dünyayı, bütün varlıkları güzellik, anlayış, sevinç ve aşk ile donatıyor.

Kardeşlikle.
aydakikedi.

“…Bakma sen, kuşlar bir uçumluktur ne de olsa
Denizler bir fırtınalık görkemli
Bizse kendimizi insan olarak
Bir tohum gibi dikmişiz sonsuzluğa…”
Edip Cansever.Bir cevap yazın