13 Haziran Haberci Yeniay

13 Haziran ‘da Zodyak’ta Güneş-Ay Yeniay İkizler’de parlıyor.

Tam da aynı zamanlarda Venüs Aslan’a, Merkür Yengeç’e geçiyor. Yeniay Arketip Merkür‘de Entelektüalite, Zihni ve Ruhu besleyenler, her türlü iletişimde hızlı gelişmelerle,uyumlu, iyimser deneyimleri getiriyor. Yeniay Çifte Merküryen (Güneş ve Ay Hava) enformasyonun, fikirlerin geniş alanlara yayılmasını destekliyor.

Bununla beraber Merküryen Gölge Bütünü göremeyen sonunu getiremeyen sabırsızlıklara, fikirleri kendi çıkarına kullanan yalancılığa ve enformasyon sandığımız dedikoduya karşı uyarıyor. Biruni, Merkür için “Akıl, Düşünme, Dil ve varoluşun ikameti “der. Nasıl düşündüğümüz, aslında nasıl idrak ettiğimiz daha önemli Merküryen Yeniay’da…

Tanrıların Habercisi Merkür’ün, Merküryen Yeniay’ında Sezgisel idrak, Altıncı His-PIEZO2, Mesaj olan Senkronize İşaretler, Haberci Rüyalar belirgin olarak deneyimleniyor.Bireysel Rüyalardaki öğrenme, eğitim,gökyüzü ile ilgili her türlü sembol ve Kolektif Biliçdışı ile bağlantılı Rehber Figürler de Rüya sembolleri arasında var. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında hareket ile ilgili tüm sembollerin Haberci Rüyalar olduğunu deneyimledik, bu tür sembolleri izlemenizi öneririm. Çok hızlı senkronize işaretler, düşüncelerin form haline gelişinin epey hızlandığı zamanlardayız.Merkür Haberci olduğu kadar Majisyendir, sözün etkisini Ne söylüyorsak O olduğumuzu tekrar hatırlayalım.

Solar Pleksus Çakra, Boğaz Çakra Dengelemeleri, Aquamarin,Mavi Akik, Topaz, Menekşe Rengi imgelemleri destekleyici olacaktır. Hayır diyemediklerimiz ve ihtiyacımız olanı ifade etmek üzerine iç çalışma bu Yeniay’da şifalandırıcı olacaktır. Her varlığa şefkatin, Gülümsemenin,barışın,nezaketin,inceliğin bütün düşüncelere katılmasına,bütün iletişimlerde öne çıkmasına Parlıyor Yeniay.

Kardeşlikle.
aydakikedi.

“…Dinle havaları:
havalar seslerin yoludur,
havalar seslerle doludur:
toprağın, suyun, yıldızların
ve bizim seslerimizle…
Pencereye gel!
Havaları dinle bir:
Sesimiz yanındadır,
sesimiz seninledir…”
Nâzım HikmetBir cevap yazın