28 Haziran Master Dolunay

“…Ellerimle kazıyorum toprağı…Kazıyorum, kazıyorum, kazıyorum. Kahverengi toprak parmaklarımın arasında kayıyor, hiç bir araç gereç yok sadece ellerimle kazıyorum. Toprağın içinde bembeyaz bir kaya parlıyor, mermeri fark edince daha çok kazıyorum, sonunda toprakta çıkardığım kayanın aslında bir kadın heykeli olduğunu fark ediyorum.Kadının yüzü bana benziyor. Büyük bir ferahlıkla, tamamlanma duygusuyla uyandım…”

28 Haziran’da Güneş Yengeç’te, Dolunay Oğlak’ta parlıyor.Satürn Retro’da… Master Arketip Satürn’de sağlam durmamız gereken zamanlar…Bütün sorumluluk alanlarımızda, bizim otorite olduğumuz veya bizim üzerimizde otorite olan figürlerle bağlantılı deneyimlerimiz var. Sınırlarımız, sorumluluk sandığımız yüklerimiz, iddia ettiklerimiz, yukardan gördüğümüz her şey ve herkes ile hak ettiklerimiz, öneceliklerimiz arafından geçeceğiz.

Sabır gösterdiğimiz, hakkını verdiğimiz, eksiğini kabül edip, düzgününü daha iyi yaptığımız her konuyu sonuca tamamlanmaya götürecek Oğlak Dolunay…Duygularımızı olanı olduğu gibi gör mesajı ile sınayacak. Büyük Rüya Görenin Rüyasında Master Satürn, yaşam yolunda zaafiyetlerini dizginleyebilen, Bağnazlık ile Sağduyuyu ayırt edebilen Yolculara yaşam amacının gerçekleşebilmesi için zoru kolay edecek.Öte Yandan da ektiğimizi biçtirecek. Master Satürnyen Dolunay Rüyaları, oldukça yoğun, derin şifalanma, yüzleşme temaları taşıyor. Bireysel sembolizmada hem rehberlik veren rüya sembolleri var, hem de geçmişten gelen fark edilme şifalanma sürecindeki duyguların rüyaları var. İnşaat, inşa etme, tamir etmek ile ilgili rüya sembolleri, Maskülen Baba, Patron Figürleri, Toprakla ilgili rüya sembolleri oldukça çarpıcı dönüşümler getiriyor.

Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında toprakla ve Baba Ata figürleriyle ilgili rüyalarda etkili şifalanmaları deneyimledik, rüya sembollerini izlemenizi öneririm. Akik,Oniks, Obsidyen,LAM Mantrası,Kök Çakra dengelemeleri Meditasyonları, öncelikleri gözden geçirecek iç çalışma destekleyici olacaktır. Master Oğlak Dolunay’ın yargılarımızı şifalandırması, bilginin yükünden bilgeliğe taşıması dileğiyle….

aydakikedi.

“…Aşağı doğru inerken, sürekli tepelerden atlamamız ve kanatlarımızı geliştirmemiz gerekecek…”Vonnegut.Bir cevap yazın