13 Temmuz Kader Çarkı

13 Temmuz’da Zodyak’ta Yengeç aksında, Parçalı Güneş Tutulması ve Yeniay gerçekleşiyor.

Büyük Su Üçgeninde, Ay Çocukları’nın, Ay Kızları’nın Evinde…Arketip Ay sezgilerin, duyguların hassas deneyimlerini, aileye tüm sevdiklerimize tüm değerlerimize ait farkındalıkların deneyimlerini getiriyor. Yeniay’daki başlangıç etkisi, Güneş Tutulması‘ndaki kadersel güçlü dönüştürücü tam yol ileri başlangıç etkisi ile birleşiyor. Duygusal olarak dönüştürdüklerimiz; artık işe yaramayan özellikle geçmişten getirdiğimiz koşullanmalarımızda, alışkanlıklarımızda, manüple olduklarımızda, duygusal zayıflıklarımızda belirginleşecek.

Empatlığımız artacak, bize ayna olanlar, ayna olduğumuz konular yolumuzdan çekilmesi gerekenler, değiştirmemiz gereken söylemler, tutumlar önümüze dökülecek.Bütün Tutulmalar yaşama ışık tutan büyük projeksiyonlardır, Kader Çarkında birşeyler hatta hiç bir şey eskisi gibi kalmaz.

Yeniay ve Güneş Tutulması Rüyalarında güçlü rehberlikler, güçlü şifalar var.Bireysel Rüya sembolizması farklılılar gösterse de, Kadınlar, Olağandışı Figürler, Su ile ilgili Rüya sembolleri göze çarpıyor. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında sağlıkla ilgili tüm sembollerin dönüştürücü etkilerini deneyimledik. Ayrıca Bu döngüde Rüyalarda renkler,Rüyalarda Şifalanma Niyetleri, rüyalarla senkronize bilinçdışı bağlantılar belirginleşiyor. Sakral Çakra, Kalp Çakra, Tepe Çakra dengelemeleri, şifalanma çalışmaları, VAM mantrası, Aytaşı,Selenit,Aqumarin,Kyanit, Altın Işık imgelemeleri destekleyici olacaktır.

Adım Atmak için ihtiyacım, ihtiyaçlarım nedir? Sorusuna dair bir iç çalışma da bu döngüde farkındalık getirecektir.Eşikte, Döngüde,Şifaya, Fark Etmeye, Değişmeye Parlıyor Yeniay…

Kardeşlikle…
aydakikedi.

“..biliyor musun son pazartesi
son salı son sarıyer son cuma
seninle olmak isterdim
ne doğru ne yalan
bizim oralara uğrasana
gümbürtüsü ürkütmesin seni
hiç belli olmaz…
bir bakarsın birlikte
yüzeriz bir ormanda
çünkü dünya hep girişmek galiba
sonsuz duman sonsuz ölüm sonsuz aşk
deniz gibi bir hikâye herkes
ömür biter yol bitmez.”
Turgut UyarBir cevap yazın