30 Nisan Ay Karanlık Dolunay

“…Rüyamda savaştayız.Elimde bir kılıç ile savaşıyorum. Bilgisayar oyunu gibi, savaştığım kişinin yüzünde başlık var.Yaralıyım. Tek derdim başlığını düşürmek, o kadar uzun sürüyor ki bu savaş en sonunda başlığı düşürüyorum, Ben! Ben kendim ! Soluk soluğa uyanıyorum. Uyandığımda burnum kanıyordu. Bu rüyayı aylar önce de gördüğümü hatırlıyorum.Yine zor kararlardan birini almam gerekiyordu…”

30 Nisan’da Güneş Boğa’da, Dolunay Akrep’te… Akrep’te çift Arketip var. Mars’ın keskinliği,agresyonu,içgüdüsü, Plüto’nun dönüştürücü farkına vardırtan karanlığı…Çok güçlü bir Dolunay…Ölmesi gereken duygular, en derinden sezilenler, kendinden dahi gizlenenler, krizlerden sonra kadersel dönüşümler…Akrep Dolunay Gölgesi; enerjimizi en çok harcadığımız yerden sınava çekecek bizi.Hem sezgilerin çok güçlü olduğu, hem de yıkıcı yanlarımızın, kendimizden hoşnut olmadığımız, açlıklarımızın, açıklarımızın bizi zorladığı ve agresifleştirdiği zamanlardan geçebiliriz.Ruhsal Yolculuğumuzda Gölgemizle yüzleşeceğiz, içsel olarak Hades’in karanlığa düşeceğiz, sonra daha güçlü parlayacağız.

Dolunay Rüyaları güçlü rehberlikler getiren rüyalar…Sıkıntılı Rüyalar, Karışık Rüyalar Sembollerinde güç savaşları, mücadele ettiğimiz rüya figürleri, geçmiş hesaplaşmaları, korktuğumuz figürler aslında “Gölge”nin fark ettirme ve dönüşme çığlığı…Bu Dolunay’da Ölüm Rüyaları çok fazla…Ölmesi bitmesi gereken duyguların da yansıması. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Haberci Uyarıcı Rüyalarla ilgili rüya aktivitelerini ve geri bildirimlerini deneyimledik.Akrep Dolunay ortaya çıkması gerekeni ortaya çıkartır,sezilmesi gereken her ne ise… Kök Çakra, Sakral Çakra Dengelemeleri,Topraklanma, LAM Mantrası, Mercan, Ametist, Garnit destekleyici olacaktır. Kızgınlığı, öfkeyi bedensel ve mental olarak nasıl dönüştürebileceğimiz üzerine içsel çalışma bu Dolunay döngüsünde bizi dönüştürecek farkındalıklardan olacaktır.

Karanlıktan Parlıyor Dolunay, her karanlıktan çıkartacak kuvvetle farkındalıkla…
aydakikedi.

“…gecenin içimizde açtığı sonsuz gözler,
çok daha uzağı görebiliyorlar…”
NovalisBir cevap yazın