5 Mayıs Gölgede Ay Tutulurken Rüya Görmek

5 Mayıs’ta Zodyak’ta Güneş Boğa, Dolunay Akrep ‘te Gölgeli Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu Tutulma 28 Ekim’deki Ay Tutulması gelene kadar yüzleşmeler, bitişler, hatta vedalar yapacağımızı gösteriyor. 20 Nisan’ da “ Geldik” demiştik, Uyananlar Uyandırsın demiştik. Akrep Arketip Simyacı Magus ‘tur, derindeki korkuyu, ortak alandaki korkuyu, korku varsa şifayı, karanlık varsa ışığı hatırlatır, hizalar. Yolcular, Simyacılar, Üstadlar, Kahineler bilirler, ancak karanlığın sınavlarını aşanlar parlar, her sınav bir sonrakinden daha derinden gelse de… Karmanın Çarkı dönüyor…
Mitolojide Hades ve Persephone, Babil ‘de Mashu Dağı’ndaki Kapıların Muhafızı Akrep İnsanlar… İki dünyayı, yaşamı ve ölümü ve değişimi gösterir, Plüto yıkımdır, yıkımdan geçip küllerinden doğan Anka dır Akrep Arketip… Karmanın Çarkı temizler.
Ay Tutulması Rüyaları yoğun ve güçlü rüyalar… Boğa Akrep Tutulması aşağıda kalan, bastırılmış olan “Gölge” dir. Yaralar, örtük duygular, görmezden gelinenler, haddini aşanlar, eksikler, açlıklar,cellatlar, aklın iblisleri… Bireysel rüyalarda sıkıntılı, bununla beraber şifalı içsel süreçleri gösteriyor. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Ölüm Teması var. Her ölüm bitmekte, sonlanmakta olanı gösteriyor, “Yerine ne koyacaksın? “Eksiğini örtmeden öğrenecek misin? Niyetin zarar vermek mi? Sana yapılmasını istemediğin zorbalığı diğerine ötekine güçsüz gördüğüne yapmaya devam edecek misin? Karmanın Çarkı hizalıyor “Bedeline razı olacaksın”
Ay Tutulması Rüyalarında Anka İmgesi devam ediyor, artık kanatlarını açıyor.
Sakral ve Kök Çakra dengelemeleri, granit, ametist destekleyici olacaktır. İç çalışmalarda Hizmet etmeyen duyguların dönüşmesine niyet ederek rüya cümleleri şifa olacaktır.
Umutla, Cesaretle Parlamaya…
aydakikedi.
“… Ey Talip! Ayaklarından emin ol sağlam dur! Gözlerini kapatma!“
H.P Blavatsky.