Yeniayda Rüya Görmek

Yeniayda Rüya Görmek

Akrep Yeniay Bitişlerden sonraki başlangıçtır.
7 Kasım’da Zodyakta Yeniay Akrep’te, Arketip Plüto’da doğuyor. Akrep Plüto Büyücü / Dönüştürücü / Modifiye edendir. Görünenin ardındaki, karanlıktaki,derindeki özün peşindedir. Gölgesi Mitolojideki Maskülen Hades’te Yeraltından çıkan, takıntılı, baskıcı, yıkıcı, öte yandan amacına odaklanınca mıknatıs gibi kendine çeken, Feminen Persephone Döngülerden beslenen,
Kudreti zamanını tamamlayıp gidenlerden, zamanı gelince dönüşen güçlenerek yeniden doğan Masaldaki Anka Kuşu’dur.

Rüyada Yılan Görmek Bilgeliktir

Yeniay’da çok güçlü rüyalar var.Akrep Yeniay’da Ruhun Yolculuğunun inisiyatik yolun,bilinçaltında derinliklerin, gizli hazinelerin, Feminen Bilgeliğin Rüya Sembolü Yılandır.
Bize zarar veren düşünceleri, ilişkileri, davranışları bırakmak, Gölgemiz ile karşılaşmak zamanı ki yeniye yer açılacak.
Rüya Sembollerinden Yeraltı Toprakaltı Karanlıkla ilgilidir,kendi karanlığımız, iç kaynaklarımız. Madenler, Mineraller, Ağaçların Kökleri yeraltındadır. Rahmin karanlığından ışık doğar doğum gerçekleşir.Karanlık Odalar,Loş Evler de bireyin kendi bilinçaltından gelen değişecek dönüşecek konularıyla ilgilidir.

Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında Birebir Çalışmalarda bu sembollerle birlikte Olağandışı Figürler var. Saruman, Gandalf, Medusa, Grotesk Figürler değişimin dönüşümün habercisi…Gölge olarak tarif ettiğimiz zayıflıklarımız ile ilgili içsel çalışma, Kök Çakra ve Sakral Çakra Dengelemeleri, LAM,VAM Mantraları, Kök Yakut, Obsidyen,Oniks destekleyici olacaktır.

Gölgesini tanıyan Işığı ile Parlayan Yolculara…
Kardeşlikle…
aydakkedi.

“…Kişinin en çok korktuğu şeyi bulduğunuzda, bu o kişinin sonraki gelişiminin başlangıç noktası olacaktır.Ego,çekiç ile örs arasındaki metal gibi biçimlenir…” Carl Gustav Jung.

“…Yol yukarıya, ışığa doğru çıkar; ama yüklü yolcu oraya hiçbir zaman varamayabilir…” Ursula K LeGuin.Bir cevap yazın