Anadolu ‘da Haberci Rüyalar 1

 

Rüya türleri içinde en çok merak edilen Haberci Rüyalar ve Haberci Rüyalar ile bağlantılı olan  önseziler, haberci sezgiler… Bütün coğrafyalarda, kadim kültürlerin topraklarında olduğu gibi Anadolu topraklarında da deneyimliyoruz Haberciler’ i…

Hipokrat ‘tan, Aristo ‘ya, Rüya Kitapları, Antik Mısır Kahinleri, Asur Ninova ‘sının Rüya Kitapları  ile ilgili çalışmalardan “Oraculum”  Tanrıdan gönderilen Rüyalar olarak adlandırılan Vazifeli olanlara bildirilen rüyalardır. Ibni Haldun  Salih Rüyalar olarak bahseder, Piri Ibni Arabi Sadece Velilere ve Peygamberlere ilahi kaynaktan vahiy olarak aktarılanı sayar, “ilham sadece arınmış olan kalbe gelir” der. Sufilerde keşfi muhayyel istihare rüyaları , Metapsişik deneyimlerde durugörü imgelerinin olduğu rüyalar, telepatik deneyimlerin olduğu rüyalar vardır. Rüya Türleri içinde tüm bunları birleştiren Haberci Rehber Rüyalar ve Prekognitif Rüyalar olarak ayırıyoruz.

Gökyüzü döngüleri, bireysel ya da ortak kozmik deneyimler, şuurlanma ve şuur kazanmamakta ısrar etme, evrensel  değişimler söz konusu olduğunda ortak farkındalıklar, ortak sezgiler de artmaktadır.

Bu yazının birinci bölümünde 6 Şubat 2023 Depremi öncesinde sadece 21 günlük bir süreçteki ortak sezgilerin ve rüyaların bir kısmını paylaşacağım, gözlemler, paylaşılan rüyalar üzerinden…

26 Ocak- 8 Şubat Tarih Aralığında  itibariyle başlayan sıkıntılı rüyalar, su basması , toprakta heyelan. ( Deneyimleyenlerin ortak hissi: topraktan ses geliyor, su yükseliyor)

30 Ocak -5 Şubat Tarih Aralığında Uykusuzluk uyuduğu zaman kabus görme, nedensiz değil istemsiz ağlamalar ( Deneyimleyenlerin ortak hissi:  Bir konunun yasını tutuyorum derin bir yas duygusu)

30 Ocak – 7 Şubat Tarih Aralığında gece uykudan uyananlar ;

02.00-03.00 arasında Öncüler Ateş elementi daha yüksek olanlar( Deneyimleyenlerin ortak hissi: sinyal duymuş gibi uyanma, bedende titreme, solar pleksus çakra yanma )

03.00-04.00 arasında Onaranlar Su elementi daha yüksek olanlar( Deneyimleyenlerin ortak hissi: Kalp çakrada yanma, ellerde karıncalanma, ruhsal şifa / meditatif hale geçiş, rüyalarında ağaç imgesi yoğunlukta)

04.00-05.00 arasında Denge Kuranlar Hava elementi daha yüksek olanlar  (Deneyimleyenlerin ortak hissi: Yataktan yükseliyor hissi ile uyanma, boğaz çakra yanma, rüyalarında köprü imgesi yoğunlukta)

5 Şubat- 7 Şubat Tarih Aralığında hiç uyuyamayanlar (Sıfır Uyku)( Deneyimleyenlerin ortak hissi: 04.00 büyük bir huzursuzluk , iç sıkıntısı , kalp çarpıntısı)

Yaklaşık 356 Kişinin geri bildirimlerinden derlenmiştir. Bu Rüyalar Haberci Öngörü Rüyalarının bir kısmıdır, burada niyet istihare metodu yoktur, sadece sezgisellik vardır.Coğrafi bölgeler dağınıktır, cinsiyet kadın ağırlıklıdır.

Kaybettiğimiz her can için çok üzgünüz, iyi değiliz, yaralıyız, yan yanayız. Memleket Biz Memleket Hepimiz. Görseldeki mum kaybettiğimiz her canı onurlandırmaya, karanlıkta kalanı ışığa çıkarmaya çerağ yansın…

devam edecek.

Sevgilerimle

aydakikedi.